+38 (098) 687 73 01
Особистий
кабінет

Обрати мову:

Абдулоєва Ольга Євгенівна
сімейний лікар, гомеопат, нутриціолог
Залишити заявку
Про лікаря

Абдулоєва Ольга Євгенівна

сімейний лікар, гомеопат, нутриціолог

Народилась в 1982 році в м. Тернополі. Навчалась в Тернопільському Державному Медичному Університеті. З 2005 року на базі Київської академії післядипломної освіти отримала спеціальність сімейний лікар...

Наука гомеопатія

Є два скарби в житті: бездоганне здоров’я і бездоганна совість. Гомеопатія дає перше, а любов до Бога і ближнього дає друге.

Вдумайтесь у глибину змісту наведеної цитати. Ці слова творця гомеопатії Крістіана Самуїла Ганемана стали девізом діяльності лікарів, які, опанували цей перспективний напрямок медицини...

Що ми лікуємо
Алергія
Безпліддя
Болі у суглобах,
остеохондроз, артрит, артроз
Бронхіт, кашель,
бронхіальна астма
Варикоз
Виразковий коліт,
холецистит
ГРЗ, ГРВІ, ангіна, тонзиліт,
гайморит
Головні болі
Клімактеричний
синдром
Простатит, аденома
передміхурової залози
Слабкий
імунітет
Стрес, депресія,
безсоння
Тахікардія
Цистит, пієлонефрит
 • Алергія

 • Безпліддя

 • Болі у суглобах,
  остеохондроз, артрит, артроз

 • Бронхіт, кашель,
  бронхіальна астма

 • Варикоз

 • Виразковий коліт,
  холецистит

 • ГРЗ, ГРВІ, ангіна, тонзиліт,
  гайморит

 • Головні болі

 • Клімактеричний
  синдром

 • Простатит, аденома
  передміхурової залози

 • Слабкий
  імунітет

 • Стрес, депресія,
  безсоння

 • Тахікардія

 • Цистит, пієлонефрит

”Лікар лікує, природа виліковує„
Гіпократ
5 переваг гомеопатії над традиційною медициною

Гомеопатичні препарати засновані на натуральних природних компонентах

Гомеопатія дозволяє забезпечити безпечне лікування дітям

На Заході гомеопатія вважається елітною медициною

Гомеопатичні препарати не накопичуються в організмі

Коли традиційна медицина безсила, застосування гомеопатії може вилікувати

Гомеопатичні препарати засновані на натуральних природних компонентах

Гомеопатія дозволяє забезпечити безпечне лікування дітям

На Заході гомеопатія вважається елітною медициною

Гомеопатичні препарати не накопичуються в організмі

Коли традиційна медицина безсила, застосування гомеопатії може вилікувати

5 кроків до одужання

1

Ваша заявка на консультацію

2

Прийом у гомеопата / нутриціолога: діагностика, підбір натуральних лікарських засобів

3

Курс лікування на основі природних препаратів, вітамінів та мікроелементів

4

Контрольна консультація з лікарем

5

Значне поліпшення самопочуття, одужання
ВАРТІСТЬ

ЕКОНОМ ПАКЕТ

1500грн

Разова консультація: 1. підбір лікування, 2. корекція харчового раціону, 3. підбір базових нутріцевтиків без аналізів.

БАЗОВИЙ ПАКЕТ

2000грн

ЕКОНОМ ПАКЕТ + розбір аналізів + підбір індивідуальної нутриціологічної корекції (ПОВТОРНО-1500 грн)

ПРЕМІУМ ПАКЕТ

4000грн

БАЗОВИЙ ПАКЕТ + ведення протягом 1 місяця
Відгуки
Владимир С.

Мне 55, жене 45 – то есть мы в самом расцвете сил. Но в последнее время она стала раздражительной, то ей холодно, то жарко, да и в интимном плане все ухудшилось. Еле уговорил пойти к врачу, который поставил диагноз климакс и назначил гормоны. Я и сам испугался таких лекарств, поэтому обратились к Абдулоевой Ольге Евгеньевне. Теперь жена принимает только гомеопатию – это более безопасно, но не менее эффективно. Хочу поблагодарить врача за спасенный брак и спокойную, любящую жену.

Андрій Федів

Три роки щодня закапував ніс, інакше не міг дихати. Потім простудився, закапував вже щогодини. Як слід не вилікувався, пішов на роботу, а уже через тиждень не міг голову підняти від болю. Здав аналізи, зробив рентген, виявили гайморит, запропонували проколоти. Але я на таке не наважився, та ще і знайомі порадили лікаря Абдулоєву. Зараз приймаю гомеопатичні препарати, які вона мені призначає. Звичайно, лікування буде довшим, але безболісним, що для мене важливіше.

Семья Зварич

Зять постоянно кашлял, но врачи руками разводили – не болен, не курит, что еще хотеть. Посоветовали нам Ольгу Евгеньевну. Пришли мы на консультацию всей семьей – я, зять, дочь и моя жена, а как без поддержки? Врач назначила ему гомеопатические средства. Я довольный, ведь они безопасны и эффективны – давно уже об этом читал. В следующий раз дочь пойдет с хроническим циститом, а пока лечим нашего Олега.

Василий Вадимович

Когда у меня начали болеть колени, то не обратил внимания, ведь весь день на работе на ногах. Пил обезболивающие, тем и перебивался. Но боль стала сильнее, трудно было ходить, решил заняться здоровьем. Травматолог поставил диагноз артроз и посоветовал лекарства для восстановления состояния суставов. Сосед посоветовал обратить внимание на гомеопатию. Но так как для меня это непонятная наука, решил самолечением не заниматься и обратился к Ольге Евгеньевне. Теперь прохожу лечение и уже есть улучшение.

Новини

Гомеопатія: що це?

 

Слово «гомеопатія» у багатьох викликає суперечливі думки. Одні стверджують, що з її допомогою можна вилікувати навіть запущені хвороби, інші ж сумніваються в заявленому терапевтичному ефекті. Так чи інакше, гомеопатія визнана альтернативною медичною методикою, а гомеопатичні лікарські засоби доступні в кожній аптеці Києва.

Класична гомеопатія являє собою метод лікування і профілактики захворювань, заснований на застосуванні лікарських засобів з низькою концентрацією активних діючих речовин. Гомеопатичні засоби при частому застосуванні у здорової людини викликають такі ж симптоми, як у хворого. Таким чином, терапія заснована на принципі лікування «подібного подібним».

 

Що робить лікар гомеопат?

 

Безпечне лікування гомеопатією можливо виключно під контролем лікаря, що спеціалізується на особливостях застосування гомеопатичних лікарських препаратів. Гомеопат - висококваліфікований фахівець з медичною освітою, що розбирається в основах використання натуральних медикаментів для лікування захворювань. Лікар-гомеопат лікує патології серцево-судинної, дихальної, статевої, травної та інших систем. Розбирається в особливостях терапії хвороб опорно-рухового апарату людини, деяких хронічних захворювань, алергії, дерматитів, безпліддя. Згідно відгуків пацієнтів, кваліфікованих фахівців з хорошою репутацією не так багато в Україні. Відвідати лікаря гомеопата з вищою медичною освітою можна в клініці Bella Donna, в Києві. Знання та досвід лікаря Ольги Євгенівни сприяють ефективному лікуванню навіть запущених захворювань, з якими не справляється традиційна медицина.

 

Переваги гомеопатичного лікування

 

Лікування гомеопатією стрімко завойовує популярність серед українців. Все більше людей прагнуть захистити себе від зайвої «хімії», яка часто міститься в звичайних медикаментах. Гомеопатичні - означає натуральні і нешкідливі для організму ліки. Такі препарати працюють м'яко, не маючи негативного впливу на інші органи і системи навіть при тривалому використанні. Користь таких засобів не вимагає доказів.

переваги:

 • 100% натуральність і нешкідливість;
 • відсутність побічних ефектів;
 • гіпоалергенність;
 • доведена ефективність;
 • нетравматичність і безпека;
 • це альтернативний спосіб терапії, коли традиційна медицина безсила.

 

Bella Donna - гомеопатичний центр з перевіреною репутацією

 

Шукаєте гарну клініку в Україні, що спеціалізується на терапії різних захворювань за допомогою натуральних ліків? Медичний центр Bella Donna - те, що потрібно. Кваліфікований лікар Ольга Євгенівна допоможе навіть самим безнадійним хворим, які розчарувалися в традиційній медицині. Гомеопатія в Києві тепер доступна кожному!