+38 (098) 687 73 01
Особистий
кабінет

Обрати мову:

“Є два скарби в житті: бездоганне здоров’я і бездоганна совість. Гомеопатія дає перше, любов до Бога і ближнього дає друге„

Крістіан Самюель Ганеман

Наука гомеопатія

Особливості гомеопатичного лікування

Вдумайтеся в глибину змісту наведеної цитати.

Ці слова творця гомеопатії Крістіана Самуїла Ганемана стали девізом діяльності лікарів, які, оволодівши цим перспективним напрямком медицини, переконалися в його ефективності, гуманності і неабиякій користі для людини.

Гомеопатичному методу лікування підвладний будь-який вік пацієнта: від немовляти і навіть ембріона в утробі матері до поважних років. Важливим є те, що лікар-гомеопат займається профілактикою багатьох станів, попереджаючи можливість захворювання. Вибір напрямку лікування абсолютно індивідуальний, формується на глибокому вивченні особливостей організму конкретної людини в процесі його розвитку. Ліки підбираються не за діагнозом, як наслідком хвороби, а до людини, тобто першопричини виникнення змін в організмі. Правильно підібрані ліки мобілізують організм на відновлення саморегуляції, що особливо важливо.

Гомеопатія дійсно здатна творити дива там, де традиційна медицина безсила. Не випадково зараз у всьому світі інтерес до гомеопатичних методів лікування невпинно зростає. Завдяки високій ефективності гомеопатія звільняє пацієнта від необхідності постійного застосування дорогих хімічних лікарських препаратів.

Дуже важливо знайти хорошого лікаря гомеопата, а ще важливіше, знайти людину, з якою у вас буде повне розуміння і довіра. Ми охоче допоможемо вам у правильному виборі. І тоді побажання міцного здоров'я обов'язково справдиться.