+38 (098) 687 73 01
Особистий
кабінет

Обрати мову:

Абдулоєва Ольга Євгенівна
сімейний лікар, гомеопат, нутриціолог
Про лікаря

Абдулоєва Ольга Євгенівна

сімейний лікар, гомеопат, нутриціолог

Абдулоєва Ольга Євгенівна

Народилась в 1982 році в м. Тернополі.

Навчалась в Тернопільському Державному Медичному Університеті.

З 2005 року на базі Київської академії післядипломної освіти отримала спеціальність сімейний лікар, лікар-невропатолог, лікар мануальної терапії. Працювала лікарем-невропатологом у Київському міському шпиталі інвалідів ВВВ в Пущі-Водиці та в приватній клініці.

Завжди цікавилась методами нетрадиційної медицини, так як з кожним роком все більше і більше розчаровувалась в ефективності лікування традиційними хімічними засобами. Результат від їхнього застосування у пацієнтів помічала, але він був нетривалий і з багатьма побічними ефектами. Тому не зупинялась в пошуку альтернативи. З 2015 року почала застосовувати класичну гомеопатію для себе та своєї родини і була вражена результатами і відсутністю негативних наслідків.

Це захоплення змусило серйозніше замислитись над застосуванням у своїй практиці гомеопатичних препаратів, оскільки переконалася в їх ефективності. Але не вистачало глибоких знань, тому пройшла посилений курс навчання гомеопатії на базі кафедри нетрадиційної медицини Харківської медичної академії післядипломної освіти. 

 

Працюючи з пацієнтами, завжди робила акцент на необхідності покращення стилю життя та харчування. Переконана, що стан шлунково-кишкового тракту, дефіцитні стани (які виникають внаслідок проблем із ШКТ, неправильного харчування, надмірних щоденних стресів), захворювання, які розвиваються через всі ці зміни і впливи - одна з основ патологічних змін здоров’я.

 

Тому безперервно здобуваю знання і в цій сфері. Зокрема, отримала освіту по нутриціології і зараз продовжую навчання в Міжнародному Інституті привентивної та профілактичної медицини антистаріння PreventAge. І сьогодні готова застосовувати свої знання на користь Вашого здоров’я.

 

Привентивна (профілактична) медицина та гомеопатія справді здатні творити дива там, де традиційна медицина безсила.

Не випадково нині у всьому світі інтерес до профілактичних, нутриціологічних і гомеопатичних методів лікування невпинно зростає. Завдяки високій ефективності вони звільняють пацієнта від необхідності постійного застосовування дорогих хімічних фармацевтичних препаратів з побічними діями.

Дуже важливо знайти професійного лікаря, а ще важливіше, того, з яким ви знайдете повне розуміння і довіру. Ми охоче допоможемо вам у правильному виборі. І тоді побажання міцного здоров’я обов’язково справдиться.