+38 (098) 687 73 01
Особистий
кабінет

Обрати мову:

Абдулоєва Ольга Євгенівна
лікар-гомеопат
Про лікаря

Абдулоєва Ольга Євгенівна

лікар-гомеопат

Гомеопат Абдулоєва Ольга Євгенівна

Народилась в 1982 році в м. Тернополі.

Навчалась в Тернопільському Державному Медичному Університеті.

З 2005 року на базі Київської академії післядипломної освіти отримала спеціальність сімейний лікар, лікар-невропатолог, лікар мануальної терапії. Працювала лікарем-невропатологом у Київському міському шпиталі інвалідів ВВВ в Пущі-Водиці та в приватній клініці.

Завжди цікавилась методами нетрадиційної медицини, так як з кожним роком все більше і більше розчаровувалась в ефективності лікування традиційними хімічними засобами. Результат від їхнього застосування у пацієнтів помічала, але він був нетривалий і з багатьма побічними ефектами. Тому не зупинялась в пошуку альтернативи. З 2015 року почала застосовувати класичну гомеопатію для себе та своєї родини і була вражена результатами і відсутністю негативних наслідків.

Це захоплення змусило серйозніше замислитись над застосуванням у своїй практиці гомеопатичних препаратів, оскільки переконалася в їх ефективності. Але не вистачало глибоких знань, тому пройшла посилений курс навчання гомеопатії на базі кафедри нетрадиційної медицини Харківської медичної академії післядипломної освіти. І сьогодні готова застосовувати свої знання на користь Вашого здоров’я.

Гомеопатія справді здатна творити диво там,
де традиційна медицина безсила.

Не випадково нині у всьому світі інтерес до гомеопатичних методів лікування невпинно зростає. Завдяки високій ефективності гомеопатія звільняє пацієнта від необхідності постійного застосовування дорогих хімічних фармацевтичних препаратів.

Дуже важливо знайти професійного лікаря гомеопата, а ще важливіше, того, з яким ви знайдете повне розуміння і довіру. Ми охоче допоможемо вам у правильному виборі. І тоді побажання міцного здоров’я обов’язково справдиться.