+38 (098) 687 73 01
Особистий
кабінет

Обрати мову:

Що ми лікуємо

Лікування гомеопатією. Загальні принципи та механізми лікування

 

Найважливіша перевага гомеопатії, котра теж неухильно керується основним законом медицини «Не нашкодь!», полягає в тому, що має за основу чіткий індивідуальний підхід до пацієнта. Тобто, не продукує і рекомендує, скажімо, загалом для гіпертоніків величезний набір хімічних фармацевтичних препаратів, у яких навіть досвідчений лікар не завжди визначиться. Гомеопатія лікує не тільки, відштовхуючись від діагнозу, а розглядає людину як єдине ціле. При тому враховує всі особливості конкретного організму, найтонші нюанси впливу на нього продуктів харчування, речовин, медичних препаратів, спадковості, стресів і багатьох інших чинників. З цього випливає головна перевага гомеопатії як методу, бо немає діагнозу, при якому вона була б протипоказана. Лікар-гомеопат, усвідомлюючи, що в природі не буває однакових людей, разом із тим керується здатністю кожного зокрема організму самовідновлюватись. Треба лише «включити» цей механізм, подолавши виниклі через хворобу перешкоди або й не допустити їхньої появи. Тобто, гомеопатичний підхід настільки точково індивідуальний, що при однаковій за діагнозом хворобі лікар-гомеопат спроможний знайти єдиний найоптимальніший шлях до лікування і одужання пацієнта.

Найцінніша відмінність гомеопатичного методу від технології класичної медицини в тому, що гомеопатія лікує не хворобу як наслідок збою в організмі, а першопричину, тобто, корінь виникнення хвороботворних змін. При цьому лікар-гомеопат прагне застосувати найбережливіші для здоров’я пацієнта підходи, що особливо важливо. Гомеопатичні препарати, володіючи справді великою силою, не лише попереджають або зупиняють хворобу, але й спроможні повністю вилікувати організм людини.

Цілющих властивостей гомеопатичним препаратам надає особливий спосіб їх приготування, в ході якого початкова речовина в суворо визначеній послідовності розводиться і струшується. Що більше розведені ліки, що менше в них матеріальної дози препарату, то легше вони переносяться організмом, сильніша й глибша їхня дія. Навіть у тому разі, коли в отриманому розчині не залишається жодної молекули початкової речовини.

Такі ліки працюють уже не на хімічному, а на інформаційному рівні, де в ролі цілющої інформації виступають молекули води, здатні при струшуванні запам'ятовувати і зберігати в пам'яті молекулярну структуру багаторазово розчиненої речовини.

Як і вода та спиртовий розчин, найліпшим носієм молекулярної інформації вважається просочений готовим препаратом молочний цукор. Знамениті гомеопатичні кульки роблять саме з нього.

Сьогодні вибір лікарських форм у гомеопатії вельми широкий. Але призначати їх має лише лікар, і не будь-який, а фахівець-гомеопат. Самолікування не припустиме!