+38 (098) 687 73 01
Особистий
кабінет

Обрати мову:

Депресія
Депресія

Лікування депресії

 

Депресія – це серйозне захворювання, яким страждає на сьогодні велика кількість людей по всій землі. В стані депресії людина перестає відчувати радість від усього, що є в її житті, її переповнює сум, втрачається інтерес до будь якої діяльності. З’являються й інші симптоми: відчуття безсилля, вираженої загальної слабкості та хронічної втоми, зміна апетиту (його втрата, зниження або надмірне поїдання їжі, що у свою чергу супроводжується падінням або збільшенням ваги), безпідставне відчуття тривоги, порушення сну (важке засинання, прокидання серед ночі з подальшим довгим засинанням, виражена денна сонливість до постійного бажання лише спати), зниження пам’ятті та концентрації уваги, відчуття відчаю та внутрішньої пустоти. Основним критерієм наявності у людини депресії є думки про самогубство, небажання жити. Тривалість вищевказаних проявів більше двох тижнів теж свідчить про наявність депресії.

Існує ряд причин, які можуть провокувати розвиток депресії. До них належить і генетична схильність, і перенесений інсульт мозку, хвороба Паркінсона, інфаркт серця, онкологічні процеси, гормональні захворювання (особливо, щитовидної залози), і часті стреси. Такі фактори, як вживання алкоголю, відсутність підтримки, усамітнення, застосування деяких медикаментів сприяють погіршенню депресивного стану.

Класична медицина пропонує лікування депресії антидеперсантами. Але ці препарати мають синдром відміни і, звичайно, не мало інших побічних дій та протипоказань. Застосування гомеопатичного лікування при депресивних станах не мають цих суттєвих недоліків, але завдяки комплексному впливу на весь організм суттєво покращують психологічний та фізичний стан хворої людини.

Під час лікування депресії важливо звернутись за професійною допомогою до кваліфікованого психотерапевта. А також намагатись змінювати стиль життя: дотримуватись режиму раціонального харчування та повноцінного сну, регулярно виконувати фізичні вправи, уникати стресів, ізоляції, підтримувати стосунки з сім’єю та друзями, не вживати алкоголь та інші психотропні засоби.

Прочитати інформацію про мігрень та гомеопатичне лікування можна перейшовши за посиланням.